Kā pareizi kopt savus zobus?

Kā pareizi kopt savus zobus?

Ievietoja: Supersmile Publicēts: 21/04/2023 Lasīts: 418 Komentāri: 0

Zobu birste

Zobu birstes galviņu novietojiet tā, lai centrālie sariņi atrastos starp zobiem un smaganām. Virziet zobu birsti pa zobu virsmu nelielām apļaveida kustībām. Zobus nepieciešams tīrīt divas reizes dienā. Higiēnas nolūkos un, lai zobu pasta spētu izžūt, uzglabājiet to turētājā ar sariņiem uz augšu. Mainiet zobu birsti vai tās galviņu vismaz reizi trīs mēnešos.

Zobu diegs

It kā veidojot burtu „C”, novietojiet zobu diegu apkārt vienai zoba malai. Maigi virziet diegu zem smaganām līdz sajūtat pretestību. Atkārtojiet šo darbību katra zoba malai. Supersmile balinošais zobu diegs ir piesātināts ar mūsu patentēto sastāvdaļu Calprox, kas efektīvi palīdz noņemt zobu aplikumu, baktērijas, iekrāsojumu zobu starpās. Calporox un dzeramās sodas apvienojums labvēlīgi ietekmē arī smaganu veselību. Lai uzturētu tīrus un veselus zobus, izmantojiet zobu diegu vienu reizi dienā.

Mēles tīrītājs

Mēles tīrīšana palīdz iznīcināt kaitīgās baktērijas un zobu aplikumu, kas 85% gadījumu ir iemesls sliktai elpai. Lai izmantotu mēles tīrītāju, ielieciet to tā, lai veidojas “U” forma ar tīrītāja rievoto daļu uz leju. Maigi tīriet mēli virzienā no aizmugures uz priekšu. Pēc lietošanas, mēles tīrītāju nepieciešams noskalot. Mainiet to katrus trīs mēnešus.

Mutes skalojamais līdzeklis

Zobu bojājumus rada pārlieku skābā mutes vide, kā arī baktēriju vairošanās. Supersmile mutes skalojamais līdzeklis palīdz neitralizēt ph līmeni mutē, tādā veidā samazinot aplikuma veidošanos, ko veicina baktērijas. Pēc zobu tīrīšanas, 30 sekundes skalojiet muti ar speciālo šķīdumu. 
Produkti, kas saistīti ar šo ziņu

Saistītās ziņas